24-CBSA-3.5X4.0X0.2
Prezentarea produsului
Număr parc: 24-CBSA-3.5X4.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 24 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 24-CBSA-3.5X4.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 24-CBSA-3.5X4.0X0.2
Număr parc 24-CBSA-3.5X4.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 4247 pcs Fișa cu date 24-CBSA-3.5X4.0X0.2.pdf
Lățime - În general 3.500" (88.90mm) Ventilare Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Lungime - În general 4.000" (101.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.000" (101.60mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole