23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3--23S118-
Foi de date: 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
Număr parc 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3--23S118- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3735 pcs Fișa cu date 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3.pdf
Lățime - În general 1.250" (31.75mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 1.750" (44.45mm)
Înălțime - În general 0.300" (7.62mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole