23-60FSV50-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 23-60FSV50-BD-24
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.23 X 0.60 BD 24--FOLDED SERIES
Foi de date: 23-60FSV50-BD-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 23-60FSV50-BD-24
Număr parc 23-60FSV50-BD-24 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.23 X 0.60 BD 24--FOLDED SERIES Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4653 pcs Fișa cu date 23-60FSV50-BD-24.pdf
Lăţime 0.600" (15.24mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime - Placare Unplated
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 24.000" (609.60mm) Înălţime 0.230" (5.84mm)