20X-CBS-1.75X2.0X0.185
Prezentarea produsului
Număr parc: 20X-CBS-1.75X2.0X0.185
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20X-CBS-1.75X2.0X0.185--20X657--
Foi de date: 20X-CBS-1.75X2.0X0.185.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
90 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20X-CBS-1.75X2.0X0.185
Număr parc 20X-CBS-1.75X2.0X0.185 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20X-CBS-1.75X2.0X0.185--20X657-- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 15010 pcs Fișa cu date 20X-CBS-1.75X2.0X0.185.pdf
Lățime - În general 1.750" (44.45mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.185" (4.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount