20X-CBS-0.75X2.75X0.185
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20X-CBS-0.75X2.75X0.185
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20X-CBS-0.75X2.75X0.185--20X79--
Foi de date: 20X-CBS-0.75X2.75X0.185.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20X-CBS-0.75X2.75X0.185
Număr parc 20X-CBS-0.75X2.75X0.185 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20X-CBS-0.75X2.75X0.185--20X79-- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 23648 pcs Fișa cu date 20X-CBS-0.75X2.75X0.185.pdf
Lățime - În general 0.750" (19.05mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.750" (69.85mm)
Înălțime - În general 0.185" (4.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount