20S-CBSF-2.75X6.5X0.4
Prezentarea produsului
Număr parc: 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4--20S431--C
Foi de date: 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4
Număr parc 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4--20S431--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3497 pcs Fișa cu date 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4.pdf
Lățime - În general 2.750" (69.85mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 6.500" (165.10mm)
Înălțime - În general 0.400" (10.16mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount