20S-CBSF-1.75X2.0
Prezentarea produsului
Număr parc: 20S-CBSF-1.75X2.0
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20S-CBSF-1.75X2.0--20S315--CIRCU
Foi de date: 20S-CBSF-1.75X2.0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20S-CBSF-1.75X2.0
Număr parc 20S-CBSF-1.75X2.0 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20S-CBSF-1.75X2.0--20S315--CIRCU Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 13467 pcs Fișa cu date 20S-CBSF-1.75X2.0.pdf
Lățime - În general 1.750" (44.45mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount