20S-CBSA-2.0X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20S-CBSA-2.0X2.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20S-CBSA-2.0X2.0X0.2--20S40--CIR
Foi de date: 20S-CBSA-2.0X2.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20S-CBSA-2.0X2.0X0.2
Număr parc 20S-CBSA-2.0X2.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 5412 pcs Fișa cu date 20S-CBSA-2.0X2.0X0.2.pdf
Lățime - În general 2.000" (50.80mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - În general 2.000" (50.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount