20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35--20S508
Foi de date: 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35
Număr parc 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35--20S508 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3699 pcs Fișa cu date 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35.pdf
Lățime - În general 1.500" (38.10mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Lungime - În general 1.750" (44.45mm)
Înălțime - În general 0.350" (8.89mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount