20-CBSA-2.25X3.0X0.2
Prezentarea produsului
Număr parc: 20-CBSA-2.25X3.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Foi de date: 20-CBSA-2.25X3.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20-CBSA-2.25X3.0X0.2
Număr parc 20-CBSA-2.25X3.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 4953 pcs Fișa cu date 20-CBSA-2.25X3.0X0.2.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - În general 3.000" (76.20mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.200" (5.08mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.000" (76.20mm) Non-Vented Surface Mount