16-44UD-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 16-44UD-BD-16
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.16 X 0.44 BD 16--16-44UD-BD-16
Foi de date: 16-44UD-BD-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 16-44UD-BD-16
Număr parc 16-44UD-BD-16 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.16 X 0.44 BD 16--16-44UD-BD-16 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4409 pcs Fișa cu date 16-44UD-BD-16.pdf
Lăţime 0.440" (11.18mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime - Placare Unplated
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 16.000" (406.40mm) Înălţime 0.016" (0.41mm)
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Kester
Descriere: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
In stoc: 571 pcs
Descarca: 16-4060-0125.pdf
RFQ
16-4
Producători: Bel
Descriere: XFRMR LAMINATED 64VA CHAS MOUNT
In stoc: 1822 pcs
Descarca: 16-4.pdf
RFQ
16-4823-90C
16-4823-90C
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
In stoc: 8765 pcs
Descarca: 16-4823-90C.pdf