15D-110-BD
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
15D-110-BD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15D-110-BD
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului COPPER BERYLLIUM D-SUB SOLID GAS
Foi de date: 15D-110-BD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15D-110-BD
Număr parc 15D-110-BD Producător Leader Tech Inc.
cantitate valabila 5318 pcs Fișa cu date 15D-110-BD.pdf
Serie - Alte nume 1798-1015
Numărul de poziții 15 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Shielded descriere detaliata Connector Gasket For D-Sub Connectors
Tipul de accesorii Gasket
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CRIMP FLANGE 4 LARGE
In stoc: 20647 pcs
Descarca: 1-2308348-4.pdf
RFQ
Producători: Phoenix Contact
Descriere: DSUB SHROUD
In stoc: 12075 pcs
Descarca: 1688049.pdf
RFQ
Descriere: BAIL LOCK HARDWARE KIT
160-000-109R002
160-000-109R002
Producători: NorComp
Descriere: DUST CAP 9POS MALE W/LANYARD
Descarca: 160-000-109R002.pdf
15D-210-BD
15D-210-BD
Producători: Leader Tech Inc.
Descriere: COPPER BERYLLIUM D-SUB SLOTTED G
Descarca: 15D-210-BD.pdf
15DCF10
15DCF10
Descriere: LINE FILTER 80VDC 15A CHASS MNT
Descarca: 15DCF10.pdf
15DB751J
15DB751J
Producători: Ametherm
Descriere: THERM NTC 750OHM 3485K RADIAL
Descarca:
Descriere: 90 DEG COVER KIT 14 POS 2 PC PT
15D-100-SS
15D-100-SS
Producători: Leader Tech Inc.
Descriere: STAINLESS STEEL D-SUB SOLID GASK
Descarca: 15D-100-SS.pdf
L17D4K63010
L17D4K63010
Producători: Amphenol Commercial Products
Descriere: D-SUB 9POS MALE DUST COVER
Descarca: L17D4K63010.pdf
15DAF1
15DAF1
Descriere: PWR ENT RCPT PANEL QC
Descarca: 15DAF1.pdf
15D-200-SS
15D-200-SS
Descriere: STAINLESS STEEL D-SUB SLOTTED GA
Descarca: 15D-200-SS.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW