14R-CBSF-1.5X2.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13--14R164--C
Foi de date: 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13
Număr parc 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13--14R164--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5241 pcs Fișa cu date 14R-CBSF-1.5X2.0X0.13.pdf
Lățime - În general 1.500" (38.10mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 10-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 2.000" (50.80mm)
Înălțime - În general 0.130" (3.30mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole