14-37FS-AG-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 14-37FS-AG-16
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.14 X 0.36 AG 16--FOLDED SERIES
Foi de date: 14-37FS-AG-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 14-37FS-AG-16
Număr parc 14-37FS-AG-16 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.14 X 0.36 AG 16--FOLDED SERIES Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4689 pcs Fișa cu date 14-37FS-AG-16.pdf
Lăţime 0.370" (9.40mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime - Placare Silver
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 16.000" (406.40mm) Înălţime 0.140" (3.56mm)
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
14-37FS-SN-16
14-37FS-SN-16
Producători: Leader Tech Inc.
Descriere: 0.14 X 0.36 BD SN 16--FOLDED SER
In stoc: 5932 pcs
Descarca: 14-37FS-SN-16.pdf
RFQ
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT
In stoc: 18271 pcs
Descarca: 14-3625-11.pdf
RFQ
Descarca: 14-3625-70.pdf
14-38-W
14-38-W
Producători: 3M
Descriere: CONN RING CIRC 8AWG #3/8 CRIMP