13-28U-MAG-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 13-28U-MAG-16
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.13 X 0.281 MAG 16--13-28U-MAG-
Foi de date: 13-28U-MAG-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 13-28U-MAG-16
Număr parc 13-28U-MAG-16 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.13 X 0.281 MAG 16--13-28U-MAG- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4134 pcs Fișa cu date 13-28U-MAG-16.pdf
Lăţime 0.280" (7.11mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime Flash Placare Silver
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 16.000" (406.40mm) Înălţime 0.130" (3.30mm)