11-89RA-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 11-89RA-SN-16
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 0.14 X 0.90 SN 16--11-89RA-SN-16
Foi de date: 11-89RA-SN-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 11-89RA-SN-16
Număr parc 11-89RA-SN-16 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 0.14 X 0.90 SN 16--11-89RA-SN-16 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5294 pcs Fișa cu date 11-89RA-SN-16.pdf
Lăţime 0.890" (22.61mm) Tip Fingerstock
Formă - Serie -
Placare - Grosime Flash Placare Tin
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Lungime 16.000" (406.40mm) Înălţime 0.110" (2.79mm)