10-CBSF-1.0X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10-CBSF-1.0X2.0X0.2
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 10-CBSF-1.0X2.0X0.20--10S05--CIR
Foi de date: 10-CBSF-1.0X2.0X0.2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10-CBSF-1.0X2.0X0.2
Număr parc 10-CBSF-1.0X2.0X0.2 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 10-CBSF-1.0X2.0X0.20--10S05--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4891 pcs Fișa cu date 10-CBSF-1.0X2.0X0.2.pdf
Lățime - În general 1.000" (25.40mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 10-CBS
Alte nume 10-CBSF-1.0X2.0X0.20
10-CBSF-1.0X2.0X0.20-ND
Tipul de montare Surface Mount
Lungime - În general 2.000" (50.80mm) Înălțime - În general 0.200" (5.08mm)
descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount