SD1101002-11
LantronixLantronix
Lantronix
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SD1101002-11
Producator / Marca: Lantronix
Descrierea produsului SERV/SER TO ETHER RS-232/422/485
Foi de date: SD1101002-11.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Starea stocului 457 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 457 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SD1101002-11
Număr parc SD1101002-11 Producător Lantronix
cantitate valabila 457 pcs Fișa cu date SD1101002-11.pdf
Tip Server, Serial to Ethernet Serie SDS1101
Număr de porturi 1 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Interfață RS-232/422/485 descriere detaliata Server, Serial to Ethernet Adapter Card RS-232/422/485
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SD110230
SD110230
Producători: Carlo Gavazzi
Descriere: SENSOR RLY 220VAC SPDT NAMUR
In stoc: 557 pcs
Descarca:
RFQ
SD10H1SK
SD10H1SK
Producători: C&K
Descriere: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 25V