TYS8040330M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS8040330M-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS8040330M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 1.8A 97 MOHM SMD
Foi de date: TYS8040330M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS8040330M-10
Număr parc TYS8040330M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 33UH 1.8A 97 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 125877 pcs Fișa cu date TYS8040330M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS8040
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2757-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) 0.165" (4.20mm) Frecventa - Self Resonant 7.8MHz
descriere detaliata 33µH Shielded Inductor 1.8A 97 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 97 mOhm Max
Ratingul curent 1.8A Curent - saturație 2.05A