TYS60201R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS60201R0N-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS60201R0N-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD
Foi de date: 1.TYS60201R0N-10.pdf2.TYS60201R0N-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS60201R0N-10
Număr parc TYS60201R0N-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 465756 pcs Fișa cu date 1.TYS60201R0N-10.pdf2.TYS60201R0N-10.pdf
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS6020
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2721-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.087" (2.20mm) Frecventa - Self Resonant 100MHz
descriere detaliata 1µH Shielded Inductor 3.5A 20 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 20 mOhm Max
Ratingul curent 3.5A Curent - saturație 4.15A