TYS50204R7M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS50204R7M-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS50204R7M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 2.2A 57 MOHM SMD
Foi de date: 1.TYS50204R7M-10.pdf2.TYS50204R7M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS50204R7M-10
Număr parc TYS50204R7M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 4.7UH 2.2A 57 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 411736 pcs Fișa cu date 1.TYS50204R7M-10.pdf2.TYS50204R7M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS5020
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2020 (5050 Metric)
Alte nume 240-2708-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant 37MHz
descriere detaliata 4.7µH Shielded Inductor 2.2A 57 mOhm Max 2020 (5050 Metric) Rezistența DC (DCR) 57 mOhm Max
Ratingul curent 2.2A Curent - saturație 2.5A