TYS4018100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4018100M-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS4018100M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 840MA 180 MOHM
Foi de date: TYS4018100M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS4018100M-10
Număr parc TYS4018100M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 10UH 840MA 180 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 176530 pcs Fișa cu date TYS4018100M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS4018
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2667-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant 24MHz
descriere detaliata 10µH Shielded Inductor 840mA 180 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 180 mOhm Max
Ratingul curent 840mA Curent - saturație 1.3A