TYS3015220M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS3015220M-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS3015220M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 570MA 460 MOHM
Foi de date: TYS3015220M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS3015220M-10
Număr parc TYS3015220M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 22UH 570MA 460 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 505268 pcs Fișa cu date TYS3015220M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS3015
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2650-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.067" (1.70mm) Frecventa - Self Resonant 23MHz
descriere detaliata 22µH Shielded Inductor 570mA 460 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 460 mOhm Max
Ratingul curent 570mA Curent - saturație 520mA