TYS252012L3R3M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TYS252012L3R3M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 1.04A 244 MOHM
Foi de date: 1.TYS252012L3R3M-10.pdf2.TYS252012L3R3M-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TYS252012L3R3M-10
Număr parc TYS252012L3R3M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 3.3UH 1.04A 244 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 441236 pcs Fișa cu date 1.TYS252012L3R3M-10.pdf2.TYS252012L3R3M-10.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Shielded Serie TYS252012L
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume 240-2623-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant 62MHz
descriere detaliata 3.3µH Shielded Inductor 1.04A 244 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 244 mOhm Max
Ratingul curent 1.04A Curent - saturație 1.61A