RM024-S10-M-30
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-S10-M-30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RM024-S10-M-30
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Foi de date: RM024-S10-M-30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RM024-S10-M-30
Număr parc RM024-S10-M-30 Producător Laird Technologies
Descriere RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2462 pcs Fișa cu date RM024-S10-M-30.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.3 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată -
Serie - Interfețe intermediare UART
Sensibilitate -95dBm RF Familie / Standard General ISM > 1GHZ
Protocol RAMP Putere - Ieșire 18dBm
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Alte nume RM024-S10-M-20
RM024-S10-M-20-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Modulare FHSS Dimensiunea memoriei -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 2.4GHz
Rata de date 500kbps Curent - transmiterea 166mA
Curent - Primirea 36mA Tipul antenei Integrated, Chip