RM024-P10-M-01
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RM024-P10-M-01
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Foi de date: RM024-P10-M-01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RM024-P10-M-01
Număr parc RM024-P10-M-01 Producător Laird Technologies
Descriere RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3602 pcs Fișa cu date RM024-P10-M-01.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.3 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată -
Serie - Interfețe intermediare UART
Sensibilitate -95dBm RF Familie / Standard General ISM > 1GHZ
Protocol RAMP Putere - Ieșire 18dBm
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Modulare FHSS
Dimensiunea memoriei - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență 2.4GHz Rata de date 500kbps
Curent - transmiterea 166mA Curent - Primirea 36mA
Tipul antenei Integrated, Chip
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RM024-P125-M-30
RM024-P125-M-30
Producători: Laird Technologies
Descriere: RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
In stoc: 2779 pcs
Descarca: RM024-P125-M-30.pdf
RFQ
RM0152
RM0152
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL
In stoc: 6750 pcs
Descarca: RM0152.pdf
RFQ
Descarca: RM0202.pdf
Descriere: SWITCH PB 6A MOM GREEN PANEL