MULL12060-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
MULL12060-200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MULL12060-200
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FERRITE SHEET
Foi de date: 1.MULL12060-200.pdf2.MULL12060-200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MULL12060-200
Număr parc MULL12060-200 Producător Laird Technologies
Descriere FERRITE SHEET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14658 pcs Fișa cu date 1.MULL12060-200.pdf2.MULL12060-200.pdf
Lăţime 2.362" (60.00mm) Tip Flexible Ferrite Sheet
Grosime - În general 0.008" (0.20mm) Formă Rectangular
Serie MULL Alte nume 240-2800
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Rubber, Ferrite Powder, PET Film Lungime 4.724" (120.00mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MULL6060-300
MULL6060-300
Producători: Laird Technologies
Descriere: FERRITE SHEET
In stoc: 25887 pcs
Descarca: MULL6060-300.pdf
RFQ
MULTIPKGLDOEVM-823
MULTIPKGLDOEVM-823
Producători: N/A
Descriere: UNIVERSAL LINEAR REG EVAL BOARD
In stoc: 4061 pcs
Descarca:
RFQ
MULTI-CAL-MSTR-EVM
MULTI-CAL-MSTR-EVM
Producători: N/A
Descriere: KIT BASIC MULTI-CAL-MASTER SYST
Descarca:
Descriere: FERRITE SHEET
Descarca: MULL5040-200.pdf
MULTI-CNVTR-EVM
MULTI-CNVTR-EVM
Descriere: MULTI ADC AND DAC EVALUATION MOD
MULTI-CAL-SYSTEM
MULTI-CAL-SYSTEM
Descriere: KIT BASIC STARTER MULTI-CAL SYST
In stoc: 83 pcs
MULTI-SENSE-GEVB
MULTI-SENSE-GEVB
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: MULTI-SENSE
Descarca: MULTI-SENSE-GEVB.pdf
IBF15-100DD125X125
IBF15-100DD125X125
Producători: TDK Corporation
Descriere: RF ABSORBING SHEET IBF FLEXIELD
Descarca: IBF15-100DD125X125.pdf
MULTI-CAL-SLAVEKIT
MULTI-CAL-SLAVEKIT
Descriere: KIT BOARD MULTI-CAL-SLAVE SYST
In stoc: 234 pcs
MULTIPHSPOL-RD
MULTIPHSPOL-RD
Producători: Energy Micro (Silicon Labs)
Descriere: KIT REFERENCE DESIGN FOR SI825X
In stoc: 464 pcs
Descarca: MULTIPHSPOL-RD.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW