MGV03022R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MGV03022R2M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MGV03022R2M-10
Număr parc MGV03022R2M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 97016 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
ecranare Shielded Serie MGV
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-3109-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.5A 75 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 75 mOhm Max Ratingul curent 3.5A
Curent - saturație 3.7A