MGA05024R7M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MGA05024R7M-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 3A 90OHM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MGA05024R7M-10
Număr parc MGA05024R7M-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED IND 4.7UH 3A 90OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188765 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
ecranare Unshielded Serie MGA
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 240-2999-2 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 4.7µH Unshielded Molded Inductor 3A 90 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 90 mOhm Max Ratingul curent 3A
Curent - saturație 5A