IC1206B183R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IC1206B183R-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FIXED INDUCT 18UH 5MA 700 MOHM
Foi de date: 1.IC1206B183R-10.pdf2.IC1206B183R-10.pdf3.IC1206B183R-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IC1206B183R-10
Număr parc IC1206B183R-10 Producător Laird Technologies
Descriere FIXED INDUCT 18UH 5MA 700 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip - Toleranţă ±10%
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) ecranare Unshielded
Serie IC Evaluări -
Q @ Freq 35 @ 1MHz ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Frecventa - Self Resonant 21MHz
descriere detaliata 18µH Unshielded Inductor 5mA 700 mOhm Max 1206 (3216 Metric) Rezistența DC (DCR) 700 mOhm Max
Ratingul curent 5mA Curent - saturație -