HP1040-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
HP1040-200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HP1040-200
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FERRITE EMI PLT 26.42X26.42X1.91
Foi de date: 1.HP1040-200.pdf2.HP1040-200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1848 pcs
5544 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HP1040-200
Număr parc HP1040-200 Producător Laird Technologies
cantitate valabila 146456 pcs Fișa cu date 1.HP1040-200.pdf2.HP1040-200.pdf
Dimensiune / Dimensiune 1.040" L x 1.040" W (26.42mm x 26.42mm) Serie -
Alte nume 240-2258
Q8383916
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm)
Tip filtru Ferrite Plate
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HP1230520000G
HP1230520000G
Producători: Anytek (Amphenol Anytek)
Descriere: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM
In stoc: 62588 pcs
Descarca: HP1230520000G.pdf
RFQ
HP1040-100
HP1040-100
Producători: Laird Technologies
Descriere: FERRITE EMI PLT 26.42X26.42X1.27
In stoc: 5940 pcs
Descarca: HP1040-100.pdf
RFQ
HP100
HP100
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: HOLE PLUG 1" STEEL