DM3312X101R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
DM3312X101R-00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DM3312X101R-00
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Foi de date: 1.DM3312X101R-00.pdf2.DM3312X101R-00.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DM3312X101R-00
Număr parc DM3312X101R-00 Producător Laird Technologies
Descriere FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5015 pcs Fișa cu date 1.DM3312X101R-00.pdf2.DM3312X101R-00.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.120" W (8.50mm x 3.05mm) Serie DM
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3312 (8531 Metric) Alte nume 240-1129-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de linii 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță @ Frecvență 100 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.090" (2.28mm) Tip filtru -
Rezistența DC (DCR) (Max) 4 mOhm Rating-ul curent (Max) 10A