CZ500-020S
Laird TechnologiesLaird Technologies
CZ500-020S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CZ500-020S
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului COOLZORB 500 4X4X0.02"
Foi de date: 1.CZ500-020S.pdf2.CZ500-020S.pdf3.CZ500-020S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CZ500-020S
Număr parc CZ500-020S Producător Laird Technologies
Descriere COOLZORB 500 4X4X0.02" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14204 pcs Fișa cu date 1.CZ500-020S.pdf2.CZ500-020S.pdf3.CZ500-020S.pdf
Lăţime 4.000" (101.60mm) Grosime - În general 0.020" (0.50mm)
Formă Square Serie CoolZorb 500
Alte nume 903-1611 Temperatura de Operare -40°C ~ 175°C
Lungime 4.000" (101.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant