CZ400-060
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CZ400-060
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului BOARD SHIELD .060" X 12" X 12"
Foi de date: CZ400-060.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CZ400-060
Număr parc CZ400-060 Producător Laird Technologies
Descriere BOARD SHIELD .060" X 12" X 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5123 pcs Fișa cu date CZ400-060.pdf
Lăţime 12.000" (304.80mm) Tip Absorbing Sheet
Grosime - În general 0.060" (1.52mm) Formă Square
Serie CoolZorb Alte nume 903-1602
Temperatura de Operare -40°C ~ 175°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Silicone Elastomer Lungime 12.000" (304.80mm)