CM3822R151R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3822R151R-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM3822R151R-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului CMC 5A 6LN 150 OHM SMD
Foi de date: 1.CM3822R151R-10.pdf2.CM3822R151R-10.pdf3.CM3822R151R-10.pdf4.CM3822R151R-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CM3822R151R-10
Număr parc CM3822R151R-10 Producător Laird Technologies
Descriere CMC 5A 6LN 150 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm) Serie CM
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Vertical, 12 Flat Lead Alte nume 240-2473-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 6
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanță @ Frecvență 150 Ohms @ 100MHz Înălțime (Max) 0.331" (8.40mm)
Tip filtru Power Line Caracteristici -
descriere detaliata 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm Rezistența DC (DCR) (Max) 20 mOhm
Rating-ul curent (Max) 5A Aprobări -