CF0805D181R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CF0805D181R-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului CMC 400MA 2LN 180 OHM SMD
Foi de date: 1.CF0805D181R-10.pdf2.CF0805D181R-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CF0805D181R-10
Număr parc CF0805D181R-10 Producător Laird Technologies
Descriere CMC 400MA 2LN 180 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 396858 pcs Fișa cu date 1.CF0805D181R-10.pdf2.CF0805D181R-10.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie CF
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de linii 2 Tipul de montare Surface Mount
Impedanță @ Frecvență 180 Ohms @ 100MHz Înălțime (Max) 0.039" (1.00mm)
Tip filtru Signal Line Caracteristici -
descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 180 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 500 mOhm Rezistența DC (DCR) (Max) 500 mOhm
Rating-ul curent (Max) 400mA Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CF0661
CF0661
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: ACA3100R28-21SBT00F80F0A232
In stoc: 1172 pcs
Descarca: CF0661.pdf
RFQ
CF0504C121R-10
CF0504C121R-10
Producători: Laird Technologies
Descriere: CMC 300MA 2LN 120 OHM SMD
In stoc: 246652 pcs
Descarca: CF0504C121R-10.pdf
RFQ
CF09P
CF09P
Producători: NorComp
Descriere: COVER FLANGE 9POS MALE