CC2824D225R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC2824D225R-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC2824D225R-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului CMC 2.2MH 500MA 2LN 5.3 KOHM SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CC2824D225R-10
Număr parc CC2824D225R-10 Producător Laird Technologies
Descriere CMC 2.2MH 500MA 2LN 5.3 KOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 80V Tensiunea nominală - AC 42V
Dimensiune / Dimensiune 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Horizontal, 4 Flat Lead Alte nume 240-2451-2
CC2824D225R10
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 2.2mH @ 10kHz
Impedanță @ Frecvență 5.3 kOhms @ 5MHz Înălțime (Max) 0.193" (4.90mm)
Tip filtru Signal Line Caracteristici -
descriere detaliata 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.3 kOhms @ 5MHz 500mA DCR 520 mOhm Rezistența DC (DCR) (Max) 520 mOhm
Rating-ul curent (Max) 500mA Aprobări -