67SLG060080070PI00
Laird TechnologiesLaird Technologies
67SLG060080070PI00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 67SLG060080070PI00
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului METAL FILM OVER FOAM CONTACTS
Foi de date: 1.67SLG060080070PI00.pdf2.67SLG060080070PI00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 67SLG060080070PI00
Număr parc 67SLG060080070PI00 Producător Laird Technologies
Descriere METAL FILM OVER FOAM CONTACTS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119864 pcs Fișa cu date 1.67SLG060080070PI00.pdf2.67SLG060080070PI00.pdf
Lăţime 0.236" (6.00mm) Tip Film Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Alte nume 903-1592-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Lungime 0.276" (7.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălţime 0.315" (8.00mm) Metoda de atașament Solder