4H56EB51H00529
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4H56EB51H00529
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului IO NICU PTAFG PU V0 REC
Foi de date: 1.4H56EB51H00529.pdf2.4H56EB51H00529.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4H56EB51H00529
Număr parc 4H56EB51H00529 Producător Laird Technologies
Descriere IO NICU PTAFG PU V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8551 pcs Fișa cu date 1.4H56EB51H00529.pdf2.4H56EB51H00529.pdf
Lăţime - Tip Fabric Over Foam
Formă - Serie 51H
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Lungime 5.290" (134.37mm)