4H03EB51H01525
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4H03EB51H01525
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului IO NICU PTAFG PU V0 REC
Foi de date: 1.4H03EB51H01525.pdf2.4H03EB51H01525.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4H03EB51H01525
Număr parc 4H03EB51H01525 Producător Laird Technologies
Descriere IO NICU PTAFG PU V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7881 pcs Fișa cu date 1.4H03EB51H01525.pdf2.4H03EB51H01525.pdf
Lăţime - Tip Fabric Over Foam
Formă - Serie 51H
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Lungime 15.250" (387.35mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime -
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4H07C
4H07C
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CARTRIDGE 4A 600VAC/250VDC