4667AB51K00669
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4667AB51K00669
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS PU V0 DSH
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
205 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4667AB51K00669
Număr parc 4667AB51K00669 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS PU V0 DSH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63316 pcs Fișa cu date
Lăţime - Tip Fabric Over Foam
Formă - Serie 51K
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 6.690" (169.93mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime -
Metoda de atașament Adhesive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: HDM EMPO140F210O K
In stoc: 32 pcs
Descarca: 466794-2.pdf
RFQ
4668
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: THERM PAD 13.97MM DIA