4570AH01G00217
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4570AH01G00217
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRSG NF V0 REC
Foi de date: 4570AH01G00217.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
682 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4570AH01G00217
Număr parc 4570AH01G00217 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRSG NF V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 161524 pcs Fișa cu date 4570AH01G00217.pdf
Lăţime 0.201" (5.10mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lungime 2.170" (55.12mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.016" (0.40mm)
Metoda de atașament -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4570BR
4570BR
Producători: Davies Molding, LLC.
Descriere: TWO POINT PULL HANDLES
In stoc: 14683 pcs
Descarca: 4570BR.pdf
RFQ
4570BB
4570BB
In stoc: 14889 pcs
Descarca: 4570BB.pdf
RFQ
4570BO
4570BO
Descarca: 4570BO.pdf
4570BY
4570BY
Descarca: 4570BY.pdf
4570AB01K00263
4570AB01K00263
Producători: Laird Technologies
Descriere: GK NICU NRS NF V0 REC
Descarca: 4570AB01K00263.pdf
Descarca: 4570AB01K09600.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: AIR FEED ASSY
In stoc: 66 pcs
Descarca:
4570BG
4570BG
Descarca: 4570BG.pdf
Descriere: AIR FEED ASSY
In stoc: 35 pcs
Descarca:
4570BW
4570BW
Descarca: 4570BW.pdf
In stoc: 68 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW