4356AB51K01640
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4356AB51K01640
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS PU V0 DSH
Foi de date: 4356AB51K01640.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
114 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4356AB51K01640
Număr parc 4356AB51K01640 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS PU V0 DSH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37828 pcs Fișa cu date 4356AB51K01640.pdf
Lăţime 0.181" (4.60mm) Tip Fabric Over Foam
Formă D-Shape Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 16.400" (416.56mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.071" (1.80mm)
Metoda de atașament -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4357
Producători: VCC (Visual Communications Company)
Descriere: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
In stoc: 157350 pcs
Descarca: 4357.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: SWITCH ROCKER DIP SPST 60MA 5V