4288EC51H00313
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4288EC51H00313
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului IO NICU PTAFG PU V0 REC
Foi de date: 1.4288EC51H00313.pdf2.4288EC51H00313.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
137 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4288EC51H00313
Număr parc 4288EC51H00313 Producător Laird Technologies
Descriere IO NICU PTAFG PU V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40049 pcs Fișa cu date 1.4288EC51H00313.pdf2.4288EC51H00313.pdf
Lăţime - Tip Fabric Over Foam
Formă - Serie 51H
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Lungime 3.130" (79.50mm)