4211AB51K01650
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4211AB51K01650
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS PU V0 REC
Foi de date: 4211AB51K01650.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
69 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4211AB51K01650
Număr parc 4211AB51K01650 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS PU V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15901 pcs Fișa cu date 4211AB51K01650.pdf
Lăţime 0.394" (10.00mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 16.500" (419.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.197" (5.00mm)