4184AB51K01258
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4184AB51K01258
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS PU V0 DSH
Foi de date: 4184AB51K01258.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
158 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4184AB51K01258
Număr parc 4184AB51K01258 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS PU V0 DSH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44807 pcs Fișa cu date 4184AB51K01258.pdf
Lăţime 0.150" (3.80mm) Tip Fabric Over Foam
Formă D-Shape Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 12.580" (319.53mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.059" (1.50mm)