4058AD01K06000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4058AD01K06000
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK NICU NRS NF V0 REC
Foi de date: 4058AD01K06000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
27 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4058AD01K06000
Număr parc 4058AD01K06000 Producător Laird Technologies
Descriere GK NICU NRS NF V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7479 pcs Fișa cu date 4058AD01K06000.pdf
Lăţime 0.157" (4.00mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 60.000" (152.40cm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.500" (12.70mm)
Metoda de atașament -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Weidmuller
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
In stoc: 9382 pcs
Descarca: 4058740000.pdf
RFQ
4058PA01G02230
4058PA01G02230
Producători: Laird Technologies
Descriere: GK NICU NRSG NF V0 REC
In stoc: 16918 pcs
Descarca: 4058PA01G02230.pdf
RFQ
Producători: Weidmuller
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 230V
Descarca: 4058640000.pdf
4058PA01H01800
4058PA01H01800
Descriere: GASKT FABRIC/FOAM 4X457.2MM RECT
Descarca: 4058PA01H01800.pdf
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 115V
Descriere: RECTANGLE
Descarca: 4058PA01G01800.pdf
Descriere: GK NICU PTAFG NF V0 REC
Descarca: 4058PA01H01200.pdf
4059
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: CONN QC TAB 0.205
Descarca:
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 48V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 60V
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW