4056AB51S00650
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4056AB51S00650
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GK SNCU NRS PU V0 REC
Foi de date: 4056AB51S00650.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
148 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4056AB51S00650
Număr parc 4056AB51S00650 Producător Laird Technologies
Descriere GK SNCU NRS PU V0 REC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37206 pcs Fișa cu date 4056AB51S00650.pdf
Lăţime 0.201" (5.10mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lungime 6.500" (165.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.059" (1.50mm)