4046EC51K04970
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4046EC51K04970
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului GASKET FABRIC/FOAM 3MM SQ
Foi de date: 4046EC51K04970.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4046EC51K04970
Număr parc 4046EC51K04970 Producător Laird Technologies
Descriere GASKET FABRIC/FOAM 3MM SQ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7260 pcs Fișa cu date 4046EC51K04970.pdf
Lăţime 0.118" (3.00mm) Tip Fabric Over Foam
Formă Rectangle Serie -
Placare - Grosime - Placare -
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Lungime 49.700" (126.24cm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.118" (3.00mm)