28R1024-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 28R1024-000
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FERRITE CORE 128 OHM SOLID
Foi de date: 1.28R1024-000.pdf2.28R1024-000.pdf3.28R1024-000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5280 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 28R1024-000
Număr parc 28R1024-000 Producător Laird Technologies
Descriere FERRITE CORE 128 OHM SOLID Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 590517 pcs Fișa cu date 1.28R1024-000.pdf2.28R1024-000.pdf3.28R1024-000.pdf
Tip Flat Serie 28
Evaluări - Dimensiunea exterioară 1.024" W x 0.236" H (26.00mm x 6.00mm)
Tipul de montare Free Hanging Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material 28 Lungime 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea interioară 0.807" W x 0.031" H (20.50mm x 0.80mm)
Impedanță @ Frecvență 128 Ohm @ 100MHz descriere detaliata Solid Free Hanging Ferrite Core 128 Ohm @ 100MHz ID 0.807" W x 0.031" H (20.50mm x 0.80mm) OD 1.024" W x 0.236" H (26.00mm x 6.00mm) Length 0.394" (10.00mm)